Integralios pagalbos paslaugos

Atgal

Integralios pagalbos paslaugos

Projektas Nr. 07-003-P-0001 „Integralios pagalbos teikimas ir plėtra Lietuvos savivaldybėse“

Viešoji įstaiga Biržų rajono socialinių paslaugų centras nuo 2023 metų sausio 1 dienos pasirašė partnerystės sutartį su Europos socialinio fondo agentūrą (ESFA) ir vykdo projektą „Integralios pagalbos teikimas ir plėtra Lietuvos savivaldybėse“ Biržų rajone.
Integralios pagalbos paslaugų tikslas - sudaryti sąlygas žmogui kuo ilgiau visaverčiai gyventi namuose, bendruomenėje, užtikrinti tinkamą socialinės globos ir slaugos paslaugų organizavimą ir teikimą, stiprinti asmens gebėjimus ir savarankiškumą, palaikyti socialinius ryšius su šeima, bendruomene. Artimiesiems nereikia atsisakyti darbo, kad galėtų prižiūrėti savo artimuosius.
Tai jau trečiasis, tęstinis projekto, vykdomo įstaigoje nuo 2013 metų, etapas, kurio numatoma teikimo trukmė 2023-2026 metai. Integralios pagalbos slaugos paslaugas teikia mobilios komandos, kurios sudarytos iš atvejo vadybininko, socialinio darbuotojo, slaugytojo, slaugytojo padėjėjo, esant poreikiui teikiamos kineziterapeuto, psichologo paslaugos. Integralios pagalbos dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas teikia individualios priežiūros darbuotojai.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-17