Skelbimai

Skelbimai


KVIEČIAME Į VAIKŲ GLOBOS SAVAITĖS RENGINIUS BIRŽUOSE

2022-06-27 d. 17.30 val. Globos centro salėje (Vytauto g. 32) „Vakaras po angelo sparnu“, kurio metu šeimynos mama dalinsis globos (rūpybos) patirtimi, iššūkiais. Globėja kūrybiškos sielos žmogus, atsipalaidavimui klausantis globėjos patirčių spalvinsime mandalas.

2022-06-28 d. 11 val. Žygis „Pirmyn“. Skirtas vaikų globėjų dienai paminėti. Kviečiami maži ir dideli, nebijantys truputį pajudėti ar norintys tiesiog pabūti smagioje draugijoje! Atvykti ir palaikyti Lietuvos globėjus (rūpintojus), įtėvius ir taip prisidėti prie šios didelės ir gražios inciatyvos, kurią organizuoja Biržų globos centras kartu su partneriais: Anykščių, Kupiškio, Rokiškio ir Pasvalio globos centrais.

Renginio programa:
11:00 Žygio dalyvių sutikimas prie Astravo dvaro
11:15 Sveikinimai, žygeivių išlydėtuvės.
11:45 Keliautojų mankšta.
12.00 Žygis link Biržų pilies.
13:30 Piknikas, partnerių organizuojamos veiklos.
15.00 Šventės pabaiga.

Partneriai: Anykščių, Kupiškio, Rokiškio ir Pasvalio globos centrais, Biržų krašto muziejus „Sėla“, Biržų turizmo ir verslo informacijos centras, Biržų rajono savivaldybė visuomenės sveikatos biuras, Biržų šeimos taryba, Bendruomeniniais šeimos namai,
Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad žygis „Pirmyn“ – nemokamas, tad dalyvių skaičius yra ribotas. Visi norintieji kviečiami registruotis tel. (8 674) 84 182, (8 645) 22 897.

2022-06-29 d. 18 val. Nuotolinė paskaita socialiniame tinkle facebook, puslapyje „Vaikai yra vaikai. Biržų rajonas“. Psichologė Aurelija Lingienė kalbėsis su radijo, TV laidų, renginių vedėja, filmų įgarsintoja Daiva Tamošiūnaite ir VO „Gelbėkit vaikus“ generaline direktore Rasa Dičpetriene tema „Dėl ko bijome globoti paauglius?“ Pokalbio metu bus diskutuojama apie baimes, kurios mus stabdo globoti ar pasikviesti pasisvečiuoti į savo namus paauglius. Pokalbio dalyvės bandys paneigti visuomenės neigiamas nuostatas apie paauglių globą (rūpybą) ir įvaikinimą, išsakys savo mintis ir pastebėjimus dėl ko vertėtų priimti į savo šeimą paauglius ir ką paauglių globa ar svečiavimasis gali suteikti.
Partneriai: VšĮ „Asmenybės brandos centras“, VO „Gelbėkit vaikus“.

2022-06-30 d. 15-17 val. Globos centro salėje vyks paskaita „Ryšio su paaugliu kūrimo galimybės“. Paskaitos metu psichologė A. Lingienė kalbės apie būdus, kurių pagalba galima sukurti stiprius, sveikus santykius su paaugliais ir tapti jiems reikšmingu žmogumi.

2022-07-01 d. 10-14 val. Atvirų durų diena Globos centre. Visus norinčius sužinoti apie vaikų globą (rūpybą), įvaikinimą, svečiavimąsi, kviečiame atvykti į Globos centrą diskutuoti globos ir įvaikinimo temomis, bandysime keisti visuomenės nuostatas globos tema, supažindinsime su globos centro veikla.

 

RENKAMA MOKYMŲ GRUPĖ

VšĮ Biržų rajono socialinių paslaugų centro Globos centras renka mokymų grupę pagal Pagrindinę globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą.

Šie mokymai skirti asmenims, ketinantiems globoti (rūpintis), įvaikinti vaiką, budintiems globotojams, norintiems teikti vaikų priežiūros paslaugas.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-12