Kalėdų stebuklo belaukiant...

Atgal

Kalėdų stebuklo belaukiant...

2021-01-06

2020 metai dienos Centro lankytojams nebuvo paprasti. Metai, kai aplink buvo daugiau baimės, vienatvės, praradimų ir liūdesio. Tačiau kartu tai buvo metai, kai labiau tikėjome, daugiau atradome, ieškojome naujų bendravimo būdų ir džiaugėmės smulkmenomis.
Kalėdos – laikas, skirtas pabendrauti su brangiais žmonėmis, paskambinti jiems, užrašyti atviruką, apsilankyti svečiuose ir pasakyti, kad jie mums labai svarbūs.
Šiais metais Dienos centro lankytojų šv. Kalėdų laukimas buvo kiek kitoks. Negalėjome laukti ir priimti svečių, negalėjome pasidžiaugti pasibuvimu su artimaisiais. Tačiau šis metas nesugadino mūsų nuotaikų. Nors ir tyliai, bet darėme dovanėles savo artimiesiems, neakivaizdžiai laukėme savo brangių draugų iš toli.
Ir šv. Kalėdų stebuklas įvyko. Pirmas dovanas po eglute radome iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, netrukus radome gausybę dovanų iš Biržų pagalbos centro darbuotojų ir tolimiausių mūsų draugų iš Amerikos Libby Myers ir kunigės Valla Carlson iš Švedijos. Taip pat dovanų sulaukė ir Savarankiškų gyvenimo namų senjorai.
Nuoširdus ačiū, kad niekada mūsų nepamirštate. Labai tikimės, kad viltis, tikėjimas ir didžiulis laukimas kitais metais leis vėl sueiti į didelį būrį.

Socialinė darbuotoja Rita Kuginienė
2021 m. sausio 6 d.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-06