MANO SVAJONĖ – TURĖTI ŠEIMĄ

Atgal

MANO SVAJONĖ – TURĖTI ŠEIMĄ

2020-06-28

Vaikų mintys apie trokštamą šeimą

Vardų aš turiu daug – kokiu pakviesit, tokiu ir atsiliepsiu. Kiek man metų? Sunku pasakyti, gal aš ką tik gimęs, o gal jau paaugęs. Esu nei pats geriausias, nei pats blogiausias, o svarbiausia – aš esu vaikas! Vaikas, neturintis tėvų.
Norėčiau, kad mama (globėja) prieš miegą mane pabučiuotų, palinkėtų saldžių sapnų. Kartu su tėčiu (globėju) žiūrėčiau krepšinį... Man labai trūksta šilumos, meilės... Kai apima liūdesys, verkiu. Tokiomis akimirkomis labiausiai trokštu, kad mane apkabintų, paguostų, pasikalbėtų. Laukiu tos akimirkos...

Kviečiame išpildyti vaikų svajonę – augti šeimoje, turėti tėvus, namus ir būti laimingam
 
Kviečiame dalyvauti Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programoje, kurios pagrindinis tikslas – suteikti naujos emocinės patirties, padėsiančios suprasti, kaip jaučiasi be tėvų likęs vaikas bei įvertinti norinčių globoti (rūpintis), įvaikinti gebėjimus tai daryti.
Šiuo metu yra renkama nauja mokymų dalyvių grupė. Prašome dėl papildomos informacijos kreiptis telefonais: 867484175, 867483797 arba atvykti į VšĮ Biržų rajono socialinių paslaugų centro Globos centrą adresu Vytauto g. 32, Biržai (III aukštas).


Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-28